ENERGIA ZAMIARU (wizualizacja), Transerfing Rzeczywistości

Wizualizacja „Energia Zamiaru”… aby puścić swój zamiar i pozwolić Światu na urzeczywistnienie. Sesja wizualizacji z inspiracji rosyjskojęzycznego zbioru „Трансерфинг Реальности. Вадим Зеланд”.

Mp3 Download

Czas trwania: 20:00
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 48 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak
Instrukcja Pdf: Tak

24,97 

Zamiar, to zdecydowanie by mieć i działać. Zamiar jest skierowany na osiągnięcie celu. Zamiar (wybór, intencja) – nie rozważa, czy cel jest osiągalny, czy nie.

Często rozumiemy zamiar jako pragnienie połączone z działaniem – w transerfingu tak określamy zamiar wewnętrzny.

W zamiarze wewnętrznym człowiek decyduje, by walczyć i podporządkować sobie świat. Tutaj bezpośrednio dąży do celu i koncentruje się na procesie dojścia do celu. Korzysta ze swojej „silnej woli”.

W zamiarze zewnętrznym człowiek koncentruje się na tym, jak cel urzeczywistnia się sam. Wyrażasz zdecydowanie by mieć. Nie zmieniasz świata, aby zamiar się urzeczywistnił, ale pozwalasz światu wprowadzać zmiany. Zewnętrzny zamiar jest rezultatem zgodności Duszy i Umysłu.
Więcej o zamiarze przeczytasz we wpisie „Zanim wybierzesz wariant rzeczywistości

Wizualizacja „Energia zamiaru”

„Energia Zamiaru” to wizualizacja dla wszystkich, którzy puszczają swój zamiar w świat i pozwalają światu go realizować.

W czasie wizualizacji tworzysz energetyczną kulę swojego zamiaru i pozwalasz jej i sobie rozpłynąć się we Wszechświecie. Wracasz do normalnych czynności dnia ze świadomością jedności ze wszystkim.

„Energia Zamiaru” – kroki do wizualizacji

Przygotowanie: Sprecyzuj swój zamiar. Konkretnie określ cel i zdecyduj „by mieć”. Przed wizualizacją zrób krótką gimnastykę energetyczną.

Pozycja ciała: z prostym kręgosłupem, siedząca lub stojąca.

Miejsce i czas: takie, w którym możesz skoncentrować się na wizualizacji. Zadbaj o odpowiedni poziom energii witalnej. Przed wizualizacją możesz zrobić kilka ćwiczeń fizycznych.

Słuchawki: polecam.

Uwagi do wizualizacji

  • Wizualizacja „Energia Zamiaru” nie jest skierowana na wewnętrzny zamiar – nie wymaga Twojego działania w kierunku urzeczywistnienia celu.
  • Koniec wizualizacji powinien być Twoim naturalnym powrotem do normalnego funkcjonowania – energia zamiaru rozeszła się po świecie i spokojnie możesz ją zostawić światu.
  • Jeśli Twój zamiar ma bezpośredni związek z tym, co aktualnie robisz – rób swoje, działaj, stosuj wizualizację procesu.
  • Zadbaj o brak ważności w tej wizualizacji. Wizualizacja ma być czymś zwykłym.
  • Nie twórz nadmiernych potencjałów.
  • Idea tej wizualizacji pochodzi ze zbioru dostępnego w aplikacji „Трансерфинг Реальности. Вадим Зеланд„. Wizualizacje audio są tam zebrane pod wspólnym tytułem „Energia zamiaru”, prowadzi je Татьяна Самарина z Трансерфинг Центр, założonego w 2006r. przy udziale i wsparciu Vadima Zelanda. Aktualnie w aplikacji dostępnych jest 17 książek Vadima Zelanda (w tym 13 audiobooków), wszystkie w rosyjskiej wersji językowej. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.owlylabs.transurfingfree
  • W aplikacji „Трансерфинг Реальности. Вадим Зеланд” znajdziesz dwie darmowe wizualizacje w języku rosyjskim.
  • Zanim zakupisz wizualizacje z „Трансерфинг Реальности. Вадим Зеланд” sprawdź, czy odpowiada Ci takie prowadzenie (darmowe fragmenty są miarodajne dla pozostałych nagrań).
  • Wizualizacja „Energia Zamiaru” nie jest odwzorowaniem wizualizacji z aplikacji, ale jest odzwierciedleniem idei w niej zawartej.

wizualizacja: Energia Zamiaru – instrukcja PDF


Nagranie dostępne również w zestawie, w wersji „do pobrania” online i na płycie:

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4
Transerfing Rzeczywistości: komplet nagrań
Promocja
2 lata temu

Transerfing Rzeczywistości: komplet nagrań

19,99 149,99 
Wszystkie nagrania dla Transerfingu Rzeczywistości: 11 albumów, 6,5 godziny nagrań, + 26 Map Myśli dla Transerfingu (PDF)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Transerfing Rzeczywistości: medytacje (Mp3 na DVD)
Promocja
2 lata temu

Transerfing Rzeczywistości: medytacje (Mp3 na DVD)

Original price was: 269,54 zł.Current price is: 149,99 zł. -44%
"Transerfing Rzeczywistości: medytacje" Mp3 na DVD. 11 albumów, 6,5 godziny nagrań, + 26 Map Myśli dla Transerfingu (PDF). Format: Mp3 na DVD + PDF Wysyłka: Poczta Polska, Paczkomaty 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Techniki Tafti i Transerfing Rzeczywistości
Logo
Shopping cart