Transerfing Rzeczywistości: medytacje (Mp3 na DVD)

„Transerfing Rzeczywistości: medytacje” Mp3 na DVD. 11 albumów, 6,5 godziny nagrań, + 26 Map Myśli dla Transerfingu (PDF).

Format: Mp3 na DVD + PDF
Wysyłka: Poczta Polska, Paczkomaty

 

149,99 

Na stanie (może być zamówiony)

UWAGA: W 2022r. została wydana „Kapłanka Tafti 2 – Zarządzanie Zdarzeniami” i z tej inspiracji Vadima Zelanda powstała NOWA sesja „Sprawca Rzeczywistości – Moc Poprzednich Wcieleń” – tego nagrania NIE ma w żadnym z wcześniejszych zestawów nagrań.


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Kapłanka Tafti 1 - moc poprzednich wcieleń
Deal

Sprawca Rzeczywistości - forma myślowa z inspiracji "Kapłanka Tafti 2 - Zarządzanie Zdarzeniami" (2022). 

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 1 godz. Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 146 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak

Transerfing Rzeczywistości - komplet nagrań na DVD

Teraz na DVD
Transerfing Rzeczywistości: Medytacje
to ponad

6,5 godziny

medytacji o wartości

225zł

teraz na DVD za

159,99zł

Nagrania Mp3 na DVD


Transerfing: Wybór Wariantu Rzeczywistości


Wybór Wariantu Rzeczywistości

49:50

Kiedy wiesz, czego chcesz, widzisz to oczami wyobraźni i czujesz, że „to Twoje”, to w tej medytacji zostawisz swój Cel zewnętrznemu zamiarowi.Podróż do Nadzorcy

29:15

Celem tej wizualizacji jest:

  • doświadczenie i poczucie stanu Nadzorcy
  • szersze spojrzenie na siebie i swoje życie,
  • zmniejszenie ważności niektórych elementów swojego życia (albo wszystkich),
  • zapamiętanie stanu nadzorcy

Medytacja z Aniołem


Medytacja z Aniołem

21:20

To energetyczne wsparcie dla anioła, ale i wsparcie dla Ciebie: poczucie spokoju i pewności, że jest istota, która troszczy się o Ciebie i czuwa nad Tobą. Twój Anioł jest z Tobą w każdej chwili.

Korzystając ze wsparcia Anioła obniżasz poziom ważności i nie budujesz nadmiernego potencjału.


Połączenie z Wszechświatem


Połączenie z Wszechświatem

21:42

Celem tej wizualizacji dla transerfingu jest zwiększenie Twojego zaufania do Świata, do otaczającej Cię rzeczywistości. W trakcie wizualizacji poszerzasz swoją świadomość i ogarniasz nią kolejne elementy świata zewnętrznego. Dzięki temu doświadczasz nie tylko siebie w świecie, ale również świata w sobie.


Gimnastyka Energetyczna


Gimnastyka Energetyczna

59:53

Dla wzmocnienia powłoki energetycznej i przeczyszczenia, udrożnienia subtelnych kanałów, Vadim Zeland poleca Gimnastykę Energetyczną. Ten album to wizualizacja procesu przepływu energii i wzmocnienia powłoki energetycznej. Dzięki temu przywracana jest prawidłowa cyrkulacja energii – złogi energetyczne są udrażniane, a dziury uzupełniane. Im wyższa energetyka, tym większa łatwość do korzystania z zewnętrznego zamiaru.


Energia Zamiaru


Energia Zamiaru

20:00

„Energia Zamiaru” to wizualizacja dla wszystkich, którzy puszczają swój zamiar w świat i pozwalają światu go realizować. W czasie wizualizacji tworzysz energetyczną kulę swojego zamiaru i pozwalasz jej i sobie rozpłynąć się we Wszechświecie. Wracasz do normalnych czynności dnia ze świadomością jedności ze wszystkim.


Transerfing Rzeczywistości: Bank Przestrzeni Wariantów


Bank Przestrzeni Wariantów

27:13

W tej wizualizacji otwierasz swoje drzwi i wchodzisz w przestrzeń wariantów. Odnajdujesz swoją linię życia w komforcie i dobrobycie. Odwiedzasz Bank  Przestrzeni Wariantów, w którym masz otwarte konto bez żadnych limitów. W Banku oddajesz do realizacji swój czek-zamiar, a potem dalej przeżywasz swoją linię życia w komforcie i dobrobycie.


Forma Myślowa dla Transerfingu Rzeczywistości


Forma Myślowa dla Transerfingu

23:20

„Forma myślowa dla Transerfingu” została stworzona na podstawie przykładu z książki „Проектор отдельной реальности”. Tekst do czytania w 1os. lp. znajdziesz na 7 stronie instrukcji PDF.

Do dyspozycji masz dwa nagrania. W pierwszym (15:02) znajdziesz trzyminutowy wstęp z odwołaniem do koherencji serca i przepływu energii, a następnie jest forma myślowa i zakończenie. Forma myślowa składa się tutaj z dwóch części. W pierwszej po prostu jej słuchasz skupiając się na formie lub oddechu. W drugiej części masz czas na wypowiadanie na głos lub w myślach kolejnych afirmacji.

Drugie nagranie (8:18), to forma myślowa bez wstępu i zakończenia.


Odnajdując Życiowy Cel - deklaracja i konstatacja, oświadczenie i potwierdzenie


Odnajdując Życiowy Cel

43:16

Celem tego albumu jest wyciszenie logicznego umysłu i nastawienie go na słuchanie Serca (Duszy, Podświadomości, Intuicji… To album dla osób, które chcą wzmocnić w sobie życie z poczuciem sensu i celu.


Medytacja w Ruchu


7-minutowa medytacja w RUCHU

78:00

Zauważając swoją świadomość w czasie normalnych czynności dnia, o wiele łatwiej będziesz zauważać próby złapania Cię przez wahadło. Medytacja, to stan świadomości, a to oznacza, że możesz mieć świadomość siebie wszędzie, gdzie jesteś.


Przepływ Energii, równowaga


Równowaga Przepływ Energii

20:00

Medytacja z inspiracji Bruce’a Moen‚a i jego ćwiczenia „gromadzenie energii z dołu i z góry”. Ćwiczenie podobne do „Gimnastyki Energetycznej” Vadima Zelanda (Transerfing Rzeczywistości, t.3), do stosowania w ramach ćwiczeń wzmacniających energetykę ciała.


oraz

Transerfing Afirmacje – Energetyka 2” – to 10-minutowe nagranie do pracy z afirmacjami i oddechem.

oraz „Mapy Myśli”Transerfing Rzeczywistości - Mapy Myśli cover box

Na płycie w prezencie otrzymujesz moje notatki w postaci

26 Map Myśli

zeskanowane i zapisane w PDF, format A4,
To moje prywatne notatki robione w czasie czytania kolejnych tomów Vadima Zelanda. Nie odzwierciedlają one treści książek, a jedynie subiektywną relację, jaka zadziała się w czasie mojej interakcji z nimi (czytaj: ogarniając kolejne metafory Zelanda notowałem ważne dla mnie rzeczy).


Album dostępny również w wersji „do pobrania” online:

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4
Transerfing Rzeczywistości: komplet nagrań
Promocja
2 lata temu

Transerfing Rzeczywistości: komplet nagrań

19,99 149,99 
Wszystkie nagrania dla Transerfingu Rzeczywistości: 11 albumów, 6,5 godziny nagrań, + 26 Map Myśli dla Transerfingu (PDF)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Twój Koszyk
Transerfing i Tafti
Techniki Tafti i Transerfing Rzeczywistości
Logo
Shopping cart