Lustro Pieniędzy, rytuał – wersja z imieniem, personalizowana

Rytuał „Lustro Pieniędzy” – medytacja otwierająca korytarze obfitości. Zobacz wideo. Wersja personalizowana, z imieniem. Czas realizacji do 5 dni pracujących.

Format: Mp3 do pobrania ⇊

Czas trwania: 26:00
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 63 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: tak, dla wzmocnienia efektu
Rok wydania: 2022

Instrukcja PDF: Tak

97,79 

Lustro Pieniędzy – rytuał, w którym otwierasz metafizyczne korytarze dla pieniędzy i obfitości.

Lustro Pieniędzy

To jedna z tych technik, w których dajesz impuls, ustawiasz swoją rzeczywistość, a Wszechświat działa, aby zrealizować Twoje wytyczne.

Tutaj zamówisz wersję PERSONALIZOWANĄ, z Twoim IMIENIEM. Czas realizacji: nagrania będą wysyłane wg kolejności zamówień od 8 lipca.

Właściwy rytuał „Lustro Pieniędzy” trwa kilkanaście minut. Do tego należy doliczyć czas przygotowania mentalnego i uczuciowego.


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Lustro Pieniędzy, rytuał, medytacja
Deal
Rytuał "Lustro Pieniędzy" - medytacja otwierająca korytarze obfitości. Zobacz wideo. Format: Mp3 do pobrania ⇊Czas trwania: 26 minut Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 63 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak, dla wzmocnienia efektu Rok wydania: 2022 Instrukcja PDF: Tak

Q&A: Jak często mogę stosować ten rytuał? Nawet co dzień pod warunkiem, że ustawiasz rzeczywistość świadomie z właściwym nastawieniem.

Q&A: Jak pieniądze pojawią się w moim życiu? Z opisu efektów, doświadczeń innych uczestników kursu „Dienieżnyj Sezon” wnioskuję, że to zależy indywidualnie od człowieka. Byli tacy, co znajdowali pieniądze na ulicy i tacy, którzy znajdowali klientów, albo pojawiały się zupełnie nowe możliwości. U mnie osobiście było tak, że „znikąd” znalazł mnie partner biznesowy 😉
Warto również mieć na uwadze, że rytuał Lustro Pieniędzy jest samodzielną techniką, ale wpisuje się w to, co aktualnie robisz – nie znam nikogo, kto działałby TYLKO z Lustrem Pieniędzy, bo każdy praktykował różne afirmacje, medytacje, wizualizacje, modlitwy…

Refleksje z rytuału, medytacji Lustro Pieniędzy

Po co IMIĘ w nagraniu?

Żeby skuteczniej, szybciej i efektywniej zadziałać na Podświadomość – na podświadomość zdecydowanie lepiej i mocniej działają komunikaty, w których jest Twoje imię.

Przypomnij sobie te sytuacje, gdy ktoś jest zamyślony, nie reaguje na otoczenie, jest w transie… ale wypowiedz tylko imię i się „budzi” wracając do rzeczywistości.

Albo gdy słyszysz swoje imię – instynktownie na nie reagujesz… Nawet, gdy chodzi o kogoś innego w twoim otoczeniu, podświadomie zwracasz uwagę na swoje imię.

Twoja Podświadomość o wiele łatwiej przyjmuje nowe treści, gdy słyszy swoje imię.

Dzięki temu, że Twoja PODŚWIADOMOŚĆ słyszy swoje imię – doskonale wie, że to ona ma zadziałać i jaki efekt uzyskać. Gdy Twój mózg słyszy swoje imię, o wiele łatwiej przyjmuje nowe informacje i tworzy nowe jakości, bo ma wrażenie, że wskazówki odnoszą się bezpośrednio do Ciebie.

Imię w nagraniu, Lustro Pieniędzy

Lustro Pieniędzy – rytuał, potrzebne rekwizyty

banknoty o dużym nominale, wystarczy 5, 7 lub więcej
dwa lustra, których płaszczyzny możesz regulować
6 świeczek typu TABLETKA (stosowane w podgrzewaczach, kominkach eterycznych)

Zobacz na wideo, czego potrzebujesz.


Lustro Pieniędzy

Medytacja, rytuał otwierający korytarze dla pieniędzy

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Twój Koszyk
Transerfing i Tafti
Techniki Tafti i Transerfing Rzeczywistości
Logo
Shopping cart