Sprawca Rzeczywistości – Moc Poprzednich Wcieleń | Myślokształt, forma myślowa

Sprawca Rzeczywistości – forma myślowa z inspiracji „Kapłanka Tafti 2 – Zarządzanie Zdarzeniami” (2022). 

Format: Mp3 do pobrania

Czas trwania: 1 godz.
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 146 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: tak

39,97 

UWAGA: „Sprawca Rzeczywistości – Moc Poprzednich Wcieleń”, to NOWA sesja z inspiracji najnowszej książki Vadima Zelanda – tego nagrania NIE ma w żadnym z wcześniejszych zestawów nagrań.


Moc poprzednich wcieleń

Kapłanka Tafti 2 (2022): „Dziś przypominamy sobie praktykę przywracania mocy poprzednich wcieleń. Nie mówisz o tym, a więc nie używasz.

Co łączy twoje życia? Po co one są?

Sensem życia jest samo życie. Celem życia jest zarządzanie życiem, budowanie zdolności do zarządzania własnym życiem.

Albo rządzisz ty, albo rządzą tobą.

Pozycja Sprawcy Rzeczywistości

Powrót mocy poprzednich wcieleń to wzmocnienie i utrwalenie POZYCJI SPRAWCY swojego życia. Od tego zależy, czy rzeczywistość będzie Ci posłuszna, jak bestia treserowi, czy nie.

Jeśli nie jesteś pewny siebie lub boisz się bestii, oczywiście rzeczywistość nie będzie Ci posłuszna.

Kiedy oczekujesz i masz nadzieję, że się uda – to pozycja odgrywanej postaci z filmu.

Kiedy widzisz, że ci się nie udaje i lamentujesz, że rzeczywistość zachowuje się wbrew twoim intencjom – jesteś w pozycji postaci z filmu.

Stanowisko sprawcy jest inne: niezależnie od tego, co się stanie…

  • to ja określam swoją rzeczywistość;
  • jaką ustawię, taka będzie;
  • prędzej czy później to się stanie.

Poprzednie wcielenia

Nie możesz odzyskać całego doświadczenia i pamięci swojego życia, ale jesteś w stanie wydobyć z niego kwintesencję – nagromadzoną Moc Sprawcy. Byłeś kiedyś i w jakiejś części jesteś Twórcą. W każdym życiu w mizernej, nieistotnej części. Ale kropla po kropli możesz zebrać całą swoją wielką moc (…)

I trzeba stale wbijać sobie, na wszystkie sposoby, pozycję Sprawcy. Autosugestia, ustawianie z warkoczem, ciągłe przypominanie. Zawsze powinieneś być w stanie Sprawcy rzeczywistości, nawet jeśli nic nie działa. Być pomimo tego, nieugięcie (…)”.

(fragmenty nowej książki Vadima Zelanda „Kapłanka Tafti 2. Zarządzanie zdarzeniami” VES 2022, tłumaczenie własne)

Sprawca Rzeczywistości
(forma myślowa)

„Sprawca Rzeczywistości – Moc Poprzednich Wcieleń”, to godzinna sesja z deklaracją Sprawcy Rzeczywistości, Twórcy, Stwórcy swojego życia. Nagranie jest w 2 osobie liczby pojedynczej. Słyszysz, że to „Ty i tylko Ty ustawiasz swoją rzeczywistość… Ty decydujesz… wszystkie Twoje osiągnięcia z poprzednich wcieleń wracają do Ciebie…” itp. Posłuchaj fragmentu:


Sprawca Rzeczywistości – Jak korzystać

Możesz aktywnie słuchać tej sesji i powtarzać w pierwszej osobie: „Ja i tylko Ja ustawiam moją rzeczywistość… Ja decyduję… wszystkie moje osiągnięcia z poprzednich wcieleń wracają do mnie…” itd.

Ale możesz też pozwolić sobie na głęboki relaks w czasie tej sesji, słyszeć i świadomie oddychać.

A możesz też zrobić sobie krótką drzemkę i pozwolić podświadomości przyswajać i wdrażać przekonania i postawę Sprawcy, Twórcy, Stwórcy Rzeczywistości.

Pozycja ciała: wygodna dla Ciebie.

Słuchawki: zalecane

Jak długo słuchać: tak, jak czujesz, że potrzebujesz. Twoim celem jest wzmocnienie pozycji Sprawcy Rzeczywistości. Patrz na siebie, jak bardzo jesteś w pozycji sprawcy. Technicznie, najlepsze efekty uzyskasz korzystając przed snem – zaszczepiasz w Podświadomości nową postawę, a w czasie snu dajesz jej wolną rękę w przygotowaniu dobrych manifestacji.

Pamiętaj! Ta sesja nie ma wprowadzenia, wstępu, zakończenia. Swoją intencję wyrażasz przed sesją.

Imię w nagraniu

Jeśli chcesz jeszcze bardziej wzmocnić oddziaływanie tej sesji, to ona może być personalizowana, z Twoim imieniem. Jeśli chcesz takie nagranie dla siebie lub bliskiej Ci osoby, to napisz na: mind @prekognicja.pl – realizacja do 5 dni pracujących (koszt na dzień 19.04.2023r. +40zł). Posłuchaj fragmentu wersji dla Pawła:Po co IMIĘ w nagraniu?

Żeby skuteczniej, szybciej i efektywniej zadziałać na Podświadomość – na podświadomość zdecydowanie lepiej i mocniej działają komunikaty, w których jest Twoje imię.

Przypomnij sobie te sytuacje, gdy ktoś jest zamyślony, nie reaguje na otoczenie, jest w transie… ale wypowiedz tylko imię i się „budzi” wracając do rzeczywistości.

Albo gdy słyszysz swoje imię – instynktownie na nie reagujesz… Nawet, gdy chodzi o kogoś innego w twoim otoczeniu, podświadomie zwracasz uwagę na swoje imię.

Twoja Podświadomość o wiele łatwiej przyjmuje nowe treści, gdy słyszy swoje imię.

Imię w nagraniu, Lustro Pieniędzy

Dzięki temu, że Twoja PODŚWIADOMOŚĆ słyszy swoje imię – doskonale wie, że to ona ma zadziałać i jaki efekt uzyskać. Gdy Twój mózg słyszy swoje imię, o wiele łatwiej przyjmuje nowe informacje i tworzy nowe jakości, bo ma wrażenie, że wskazówki odnoszą się bezpośrednio do Ciebie.

FORMA MYŚLOWA
(мыслеформа, myślokształt)

Czym jest „forma myślowa”? Co odróżnia formę myślową od slajdu?

V. Zeland pisze, że forma myślowa, to działanie wyrażone słowami. Działając, człowiek porusza sobą i przedmiotami materialnymi. Forma myślowa, to ruch myśli. Kiedy myślisz, kierujesz ruch swoich myśli w wybranym kierunku poruszając rzeczywistością w metafizycznym wymiarze. Jeśli dzieje się to ciągle i systematycznie, wówczas metafizyczny plan stopniowo materializuje się w rzeczywistości.

Jak stworzyć własną formę myślową?

Forma myślowa powinna być stanowczym, pewnym i pozytywnym stwierdzeniem. To zamiar człowieka wyrażony słowami. Krótko określ, co chcesz osiągnąć w określonej sferze – to będzie forma myślowa.

Slajd to jest to, co sobie wyobrażamy. Forma myślowa to jest to, co mówimy. Ale że można i slajd wyrazić słowami, więc opowiedziany slajd staje się formą myślową.

Zeland pisze, że nie ma zasadniczej różnicy między slajdem a formą myślową. Co więcej, jeśli chcesz, możesz nie ograniczać siebie zasadami typu „deklaracje rano, konstatacje wieczorem”. Forma myślowa również może być połączeniem slajdu, deklaracji i konstatacji. Nie ograniczaj siebie. Rób tak, jak ci się podoba, jak podpowiada Ci serce. Ważne, żeby „kręcić swój film”!

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Twój Koszyk
Transerfing i Tafti
Techniki Tafti i Transerfing Rzeczywistości
Logo
Shopping cart