Transerfing Rzeczywistości: komplet nagrań

Wszystkie nagrania dla Transerfingu Rzeczywistości: 11 albumów, 6,5 godziny nagrań, + 26 Map Myśli dla Transerfingu (PDF)

19,99 149,99 

UWAGA: W 2022r. została wydana „Kapłanka Tafti 2 – Zarządzanie Zdarzeniami” i z tej inspiracji Vadima Zelanda powstała NOWA sesja „Sprawca Rzeczywistości – Moc Poprzednich Wcieleń” – tego nagrania NIE ma w żadnym z wcześniejszych zestawów nagrań.

W żadnym zestawie nie ma również nowego nagrania: „Poszerzona Technika Warkocza Zamiaru” z oddechem Wima Hofa – nagranie z opcją personalizacji, dodania Twojego imienia do nagrania.


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Kapłanka Tafti 1 - moc poprzednich wcieleń
Deal

Sprawca Rzeczywistości - forma myślowa z inspiracji "Kapłanka Tafti 2 - Zarządzanie Zdarzeniami" (2022). 

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 1 godz. Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 146 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Technika warkocza zamiaru z oddechem Wima Hofa
Deal

Poszerzona technika Warkocza Zamiaru, Tafti z oddechem metodą Wima Hofa. W tej sesji jeszcze bardziej energetyzujesz swój Cel. Wyrażanie intencji + dynamiczny oddech.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 2x 24:00 (wersja dla kobiet + wersja dla mężczyzn) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar:  57 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: TAK Rok wydania: 2023 Instrukcja PDF: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Technika warkocza zamiaru z oddechem Wima Hofa, medytacja z Twoim imieniem w nagraniu
Deal

Poszerzona technika Warkocza Zamiaru kapłanki Tafti z oddechem Wima Hofa. W tej sesji jeszcze bardziej energetyzujesz swój kadr, a skojarzenia z Huną nie są przypadkowe. To wersja personalizowana - podaj imię w uwagach do zamówienia. Czas realizacji do 5 dni pracujących.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 24:00 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar:  57 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: TAK Rok wydania: 2023 Instrukcja PDF: Tak

Nagrania z kategorii
Transerfing Rzeczywistości
to ponad

6,5 godziny

medytacji o wartości

225zł

teraz 33% taniej

149,99zł


Transerfing Rzeczywistości - Mapy Myśli cover box

Dodatkowo, kupując wszystkie nagrania,
w prezencie
otrzymujesz moje notatki w postaci

26 Map Myśli

zeskanowane i zapisane w PDF, format A4,
Przykładowe screeny zobacz w galerii.

To moje prywatne notatki robione w czasie czytania kolejnych tomów Vadima Zelanda. Nie odzwierciedlają one treści książek, a jedynie subiektywną relację, jaka zadziała się w czasie mojej interakcji z nimi (czytaj: ogarniając kolejne metafory Zelanda notowałem ważne dla mnie rzeczy).

Edit 10.08.2020r.

Do wszystkich nagrań dołączam „Transerfing Afirmacje – Energetyka 2„. To 10-minutowe nagranie do pracy z afirmacjami i oddechem. Szczegóły w instrukcji PDF.


Zestawy nagrań z kategorii „Transerfing”

Transerfing set 1


Wybór Wariantu Rzeczywistości


Wybór Wariantu Rzeczywistości

Kiedy wiesz, czego chcesz, widzisz to oczami wyobraźni i czujesz, że „to Twoje”, to w tej medytacji zostawisz swój Cel zewnętrznemu zamiarowi.


Transerfing: Podróż do Nadzorcy


Podróż do Nadzorcy

Celem tej wizualizacji jest:

  • doświadczenie i poczucie stanu Nadzorcy
  • szersze spojrzenie na siebie i swoje życie,
  • zmniejszenie ważności niektórych elementów swojego życia (albo wszystkich),
  • zapamiętanie stanu nadzorcy

Transerfing Rzeczywistości - Medytacja z Aniołem


Medytacja z Aniołem

To energetyczne wsparcie dla anioła, ale i wsparcie dla Ciebie: poczucie spokoju i pewności, że jest istota, która troszczy się o Ciebie i czuwa nad Tobą. Twój Anioł jest z Tobą w każdej chwili.

Korzystając ze wsparcia Anioła obniżasz poziom ważności i nie budujesz nadmiernego potencjału.


Transerfing wizualizacja: Połączenie z Wszechświatem


Połączenie z Wszechświatem

Celem tej wizualizacji dla transerfingu jest zwiększenie Twojego zaufania do Świata, do otaczającej Cię rzeczywistości. W trakcie wizualizacji poszerzasz swoją świadomość i ogarniasz nią kolejne elementy świata zewnętrznego. Dzięki temu doświadczasz nie tylko siebie w świecie, ale również świata w sobie.


Gimnastyka Energetyczna (Transerfing Rzeczywistości)


Gimnastyka Energetyczna

Dla wzmocnienia powłoki energetycznej i przeczyszczenia, udrożnienia subtelnych kanałów, Vadim Zeland poleca Gimnastykę Energetyczną. Ten album to wizualizacja procesu przepływu energii i wzmocnienia powłoki energetycznej. Dzięki temu przywracana jest prawidłowa cyrkulacja energii – złogi energetyczne są udrażniane, a dziury uzupełniane. Im wyższa energetyka, tym większa łatwość do korzystania z zewnętrznego zamiaru.


Razem ponad 3 godziny nagrań o wartości 102,91zł

teraz 22% taniej

79,97zł


Transerfing set 2


Transerfing rzeczywistości: Energia Zamiaru


Energia Zamiaru

„Energia Zamiaru” to wizualizacja dla wszystkich, którzy puszczają swój zamiar w świat i pozwalają światu go realizować. W czasie wizualizacji tworzysz energetyczną kulę swojego zamiaru i pozwalasz jej i sobie rozpłynąć się we Wszechświecie. Wracasz do normalnych czynności dnia ze świadomością jedności ze wszystkim.


Wizualizacja "BANK PRZESTRZENI WARIANTÓW" (transerfing rzeczywistości)


Bank Przestrzeni Wariantów

W tej wizualizacji otwierasz swoje drzwi i wchodzisz w przestrzeń wariantów. Odnajdujesz swoją linię życia w komforcie i dobrobycie. Odwiedzasz Bank  Przestrzeni Wariantów, w którym masz otwarte konto bez żadnych limitów. W Banku oddajesz do realizacji swój czek-zamiar, a potem dalej przeżywasz swoją linię życia w komforcie i dobrobycie.


Forma myślowa dla Transerfingu, myślokształty


Forma Myślowa dla Transerfingu

„Forma myślowa dla Transerfingu” została stworzona na podstawie przykładu z książki „Проектор отдельной реальности”. Tekst do czytania w 1os. lp. znajdziesz na 7 stronie instrukcji PDF.

Do dyspozycji masz dwa nagrania. W pierwszym (15:02) znajdziesz trzyminutowy wstęp z odwołaniem do koherencji serca i przepływu energii, a następnie jest forma myślowa i zakończenie. Forma myślowa składa się tutaj z dwóch części. W pierwszej po prostu jej słuchasz skupiając się na formie lub oddechu. W drugiej części masz czas na wypowiadanie na głos lub w myślach kolejnych afirmacji.

Drugie nagranie (8:18), to forma myślowa bez wstępu i zakończenia.


Razem ponad 70 minut medytacji o wartości 57,93zł

teraz 17% taniej

47,99zł


Transerfing set 3


Odnajdując Życiowy Cel - deklaracja | Transerfing Rzeczywistości


Odnajdując Życiowy Cel

Celem tego albumu jest wyciszenie logicznego umysłu i nastawienie go na słuchanie Serca (Duszy, Podświadomości, Intuicji… To album dla osób, które chcą wzmocnić w sobie życie z poczuciem sensu i celu.


7-minutowa medytacja w ruchu - komplet 5 medytacji


7-minutowa medytacja w RUCHU

Zauważając swoją świadomość w czasie normalnych czynności dnia, o wiele łatwiej będziesz zauważać próby złapania Cię przez wahadło. Medytacja, to stan świadomości, a to oznacza, że możesz mieć świadomość siebie wszędzie, gdzie jesteś.


Równowaga - Przepływ Energii


Równowaga Przepływ Energii

Medytacja z inspiracji Bruce’a Moen‚a i jego ćwiczenia „gromadzenie energii z dołu i z góry”. Ćwiczenie podobne do „Gimnastyki Energetycznej” Vadima Zelanda (Transerfing Rzeczywistości, t.3), do stosowania w ramach ćwiczeń wzmacniających energetykę ciała.


Razem ponad 2 godziny nagrań o wartości 64,68zł

teraz 22% taniej

49,99zł


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Kapłankta Tafti - medytacje
Promocja
2 lata temu

Techniki Tafti: warkocz zamiaru, technika imitacji, usuwanie starych programów

Original price was: 119,88 zł.Current price is: 74,99 zł. -37%
4 medytacje, wizualizacje ułatwiające korzystanie z technik Tafti: warkocz zamiaru, technika imitacji, usuwanie starych programów  

Albumy dostępne na CD/DVD


Techniki Tafti na CD Transerfing Rzeczywistości - komplet nagrań na DVD

Specification: Transerfing Rzeczywistości: komplet nagrań

Transerfing

wszystkie nagrania, Zestaw 1 Podstawowy, Zestaw 2, Zestaw 3, Afirmacje Energetyka 2

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Twój Koszyk
Transerfing i Tafti
Techniki Tafti i Transerfing Rzeczywistości
Logo
Shopping cart