POSZERZONA Technika Warkocza Zamiaru z oddechem Wima Hofa, z Twoim imieniem

Poszerzona technika Warkocza Zamiaru kapłanki Tafti z oddechem Wima Hofa. W tej sesji jeszcze bardziej energetyzujesz swój kadr, a skojarzenia z Huną nie są przypadkowe. To wersja personalizowana – podaj imię w uwagach do zamówienia. Czas realizacji do 5 dni pracujących.

Mp3 do pobrania

Czas trwania: 24:00
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar:  57 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: TAK
Rok wydania: 2023

Instrukcja PDF: Tak

97,79 

POSZERZONA
Technika Warkocza Zamiaru
z oddechem Wima Hofa

Na tej stronie zamówisz
wersję personalizowaną,
z Twoim imieniem.
Czas realizacji do 5 dni pracujących.


To nagranie jest dla osób już praktykujących technika warkocza.


Technika warkocza zamiaru
z oddechem Wima Hofa
struktura nagrania

  1. Wstęp. Świadomość przepływających głównych potoków energetycznych z góry i z dołu.
  2. Gromadzenie nadmiaru energii poprzez intensywne oddychanie z oddechem Wima Hofa.
  3. Technika warkocza zamiaru na pierwszym zatrzymaniu oddechu (na WYDECHU) – podświetlenie kadru celu.
  4. Gimnastyka Energetyczna (świadomość głównych potoków) na drugim zatrzymaniu oddechu (WDECH).
  5. Zakończenie. Relaks z afirmacjami i świadomością przepływających strumieni energetycznych.

W nagraniu są 4 serie oddechowe (jedna seria obejmuje pkt. 2-3-4)

W trakcie gromadzenia nadmiaru energii słyszysz dobre afirmacje podnoszące poziom energetyki i nastawiające na łatwość bycia w stanie manifestacji Sprawcy Rzeczywistości.

W tym nagraniu jest standardowa długość oddechu – 4 sekundy.

Jeśli NIE wiesz, jak wygląda oddech Wima Hofa, to sprawdź korzystając np. z poniższej sesji


INSPIRACJA do nagrania

Główną motywacją do takiej formy nagrania był email od Tomka, który korzystając z powyższego schematu w ciągu kilku dni przeskoczył na nowy wariant rzeczywistości – szef awansował go na stanowisko, o którym marzył. Technika warkocza zamiaru i jej skutki tak były opisane…

Inspiracja: Technika Warkocza Zamiaru z oddechem Wima Hofa

Więcej o inspiracji do tego nagrania przeczytasz na blogu, kliknij tutaj.

Twoje imię w nagraniu
– katalizator

Na podświadomość zdecydowanie lepiej i mocniej działają komunikaty, w których jest Twoje imię.

Przypomnij sobie te sytuacje, gdy ktoś jest zamyślony, nie reaguje na otoczenie, jest w transie… ale wypowiedz tylko imię i się „budzi” wracając do rzeczywistości.

Albo gdy słyszysz swoje imię – instynktownie na nie reagujesz… Nawet, gdy chodzi o kogoś innego w twoim otoczeniu, podświadomie zwracasz uwagę na swoje imię.

Twoja Podświadomość o wiele łatwiej przyjmuje nowe treści, gdy słyszy swoje imię.

Dzięki temu, że Twoja PODŚWIADOMOŚĆ słyszy swoje imię – doskonale wie, że to ona ma zadziałać i jaki efekt uzyskać. Gdy Twój mózg słyszy swoje imię, o wiele łatwiej przyjmuje nowe informacje i tworzy nowe jakości, bo ma wrażenie, że wskazówki odnoszą się bezpośrednio do Ciebie.


Wersja BEZ personalizacji:

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Technika warkocza zamiaru z oddechem Wima Hofa
Deal

Poszerzona technika Warkocza Zamiaru, Tafti z oddechem metodą Wima Hofa. W tej sesji jeszcze bardziej energetyzujesz swój Cel. Wyrażanie intencji + dynamiczny oddech.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 2x 24:00 (wersja dla kobiet + wersja dla mężczyzn) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar:  57 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: TAK Rok wydania: 2023 Instrukcja PDF: Tak

Warkocz Zamiaru i punkt zborny

W swojej książce „O czym nie powiedziała Tafti” Vadim Zeland odpowiada na pytanie czy warkocz i punkt zborny to jest to samo:

„warkocz zamiaru i punkt zborny to NIE jest to samo…
ale kiedy warkocz aktywuje się,
to jego KONIEC WPADA w punkt zborny”.


Technika warkocza zamiaru pochodzi z książki „Kapłanka Tafti” Vadima Zelanda, a moje skutki jej stosowania opisałem w tym wpisie na blogu.

Czym jest technika warkocza zamiaru?

To sposób wyrażania intencji, w którym korzystasz ze swoich naturalnych, „energetycznych” właściwości.

Czym jest „warkocz zamiaru„?

To splot energetyczny, który zaczyna się z tyłu głowy i kończy na wysokości łopatek. Koniec warkocza, to energetyczne centrum, które po aktywacji „podświetla” wyobrażenie tego, co chcemy – „ustawia” nową rzeczywistość.

Nie musisz znać, ani praktykować Transerfingu Rzeczywistości (choć znając temat łatwiej zrozumiesz, o czym piszę). Technikę „warkocza zamiaru” możesz włączyć do swojej praktyki kreowania rzeczywistości, prawa przyciągania, synchronizacji kwantowej, czy innych. W jaki sposób to zrobisz i jak poczujesz tą technikę zależy od Ciebie, od Twojego doświadczenia siebie, Twojego ciała, Twojej energetyki i jej postrzegania i postrzegania świata…

Ale nie chodzi tutaj o jakieś specjalne odczucia w czasie praktyki. Każdy z nas jest inny i każdy może na swój sposób postrzegać warkocz i centrum zamiaru. Nie ma znaczenia, czy masz spektakularne odczucia, czy nic nie czujesz… to z resztą normalne na początku. Nie rób nic na siłę. Jeśli nie czujesz warkocza – nie zmuszaj się, ale pozwól sobie intuicyjnie go doświadczać.

Dlaczego tak? Bo warkocz zamiaru jest częścią twojego ciała energetycznego, ale od dawna go nie używasz. Warkocz zamiaru to splot energetyczny, fantomowa, energetyczna część Ciebie. Masz warkocz zamiaru, ale zanikł, bo był nieużywany.

Technika Warkocza – co musisz wiedzieć o rzeczywistości, aby skutecznie z niej korzystać?

Rzeczywistość jest tym, co już się wydarzyło. Przeszłości nie można zmienić. Możesz też zapomnieć o teraźniejszości – to już się wydarzyło i nie potrzebujesz tego. Ale jest szansa, aby wyznaczyć przyszłość – wybrać taki wariant, taką taśmę filmową, po której będzie przesuwać się kolejny kadr. Jak to zrobić?

Tutaj mała dygresja. Jeśli zupełnie nic nie wiesz o Transerfigu, to, metaforycznie, rzeczywistość, której doświadczasz, jest jak taśma filmowa z określonym scenariuszem, kadrami, stopklatkami, itp. Nie możesz zmienić scenariusza, w którym aktualnie jesteś. Nie możesz zmienić kadru, którego aktualnie doświadczasz. Ale masz wpływ na wybór kolejnego kadru – i ten kolejny kadr może być albo w aktualnym scenariuszu w bieżącej taśmie filmowej, albo… możesz zmienić taśmę filmową i kolejny kadr będzie w innym scenariuszu.

Wracając do meritum, nie możesz zmienić tego, co już się wydarzyło. Niemniej często próbujesz zmieniać rzeczywistość, którą masz w obecnym kadrze. Stąd przyszłość nie zależy od Ciebie. Co należy zrobić?

I na pewno to znasz – to są te chwile, gdy ludzie wizualizują, afirmują, rozglądają się wkoło, widzą dalej swoje stare życie, stare problemy, więc zaczynają wątpić. To nie działa, tamta technika nie działa, nic się nie zmienia. Rezygnują… wszystko wraca do starej normy…

Zamiast walczyć z obecną rzeczywistością, najpierw ustawiaj rzeczywistość – wybierz taśmę filmową, po której będzie przesuwać się kolejny kadr. Pytasz, Jak to zrobić?

Ustawianie rzeczywistości

Masz dwie funkcje kontrolne – uwagę i zamiar (intencję).

Uwaga, jest odpowiedzialna za twoje zdrowie psychiczne.

Zamiar (intencja) odpowiada za twoje działania. Aby coś zrobić, musisz to najpierw zaplanować. Kiedy już coś robisz, zamiar realizuje się w działaniu.

Problem polega na tym, że najczęściej wszystkie twoje działania są związane z bieżącym kadrem i są w nim wykonywane, ponieważ intencja utknęła w tym kadrze. Przypomina to sytuację, gdy twoja uwaga skupia się na jednym z ekranów. I podobnie jak uwaga ma dwa ekrany, tak intencja (zamiar) ma dwa centra: wewnętrzne i zewnętrzne.

Wyjaśnienie: twoja uwaga może skupiać się na ekranie zewnętrznym, czyli na środowisku, które cię otacza, sytuacjach, których doświadczasz na zewnątrz. Albo na ekranie wewnętrznym – to twoje myśli, uczucia, reakcje, wewnętrzne refleksje.

Zamiar ma dwa centra. Centrum wewnętrznego zamiaru jest odpowiedzialne za wszystkie twoje normalne funkcje i znajduje się w przedniej części czaszki – to jest twój wewnętrzny zamiar. Kiedy się koncentrujesz, twoje czoło marszczy się. Kiedy zamierzasz coś zrobić, napinają się mięśnie. Mięśnie pozwalają wykonywać prymitywne czynności w bieżącym kadrze.

Natomiast w ogóle nie używasz centrum zewnętrznego zamiaru, który jest odpowiedzialny za ruch przyszłego kadru.

Centrum zewnętrznego zamiaru jest na końcu splotu energetycznego przypominającego zwykły warkocz, który zaczyna się z tyłu głowy. Warkocz zamiaru nie jest widoczny, jest fantomową, energetyczną częścią ciała, którą możesz poczuć. Aktywowany warkocz nie opada swobodnie, ale wystaje w odległości około łokcia pod kątem do kręgosłupa, na wysokości łopatek.

Jak korzystać z centrum zewnętrznego zamiaru?

Po prostu utrzymujesz uwagę na końcu warkocza i wyobrażasz sobie kadr, który chcesz przyciągnąć do swojego życia. W ten sposób podkreślasz przyszły kadr, a on wciela się w rzeczywistość (technika warkocza w skrócie).

Dziwisz się, że to takie proste? Dlaczego wcześniej nie zdarzyło ci się z tego korzystać?

Chodzi o to, że grzęźniesz w bieżącym kadrze. Przyzwyczajasz się do patrzenia na to, co widzą twoje oczy, a one widzą tylko to, co jest przed tobą. I wydaje ci się, że wszystko, co możesz zrobić, możesz zrobić tylko tym, co widzą oczy.

Więc gdzie pozostają twoje oczy? Na zewnętrznym ekranie.

A co się dzieje, gdy coś idzie nie tak w życiu? Wtedy Wpadasz w wewnętrzny ekran swoich doświadczeń i refleksji. A o czym są wszystkie twoje doświadczenia i przemyślenia? Znowu o wszystkim, co widzisz lub co się z tobą dzieje. Okazuje się więc, że uwaga nie należy do ciebie, a zamiar nie jest podporządkowany twojemu scenariuszowi.


Tak, możesz wymyślić własny scenariusz… ale nie wiesz, jak go zrealizować. Czasami marzysz lub chcesz czegoś w przyszłości. Ale przyszły kadr może być podświetlony tylko przez centrum zewnętrznego zamiaru, a ty jesteś przyzwyczajony do używania tylko swojego wewnętrznego, ograniczonego umysłu. Obecny kadr to twoja iluzja i pułapka. Tak to wygląda. Technika warkocza rozwiązuje ten problem.


Od czego zależą dobre efekty twoich eksperymentów?

Od twojego czucia tej rzeczywistości, która się dzieje.

Co to oznacza? Że możesz kontrolować ruch kadru, który jest dla ciebie realny. A Realne jest tylko to, co czujesz i uważasz za realne.

Masło maślane? Po prostu Dusza ma czuć, że chce, a Umysł ma być pewien, że chce. I w tym momencie zostawiasz resztę do realizacji Uniwersum.

Uwagi do praktyki techniki Tafti

Technika warkocza zamiaru jest energetycznym działaniem – a co jeśli nic nie czujesz w trakcie praktyki?

Nie musisz nic czuć, żeby technika warkocza działała. Vadim Zeland pisze, żeby wtedy po prostu działać w wyobraźni. Każdy z nas jest inny i w różny sposób postrzegamy centrum zewnętrznego zamiaru.

Jeśli nie znasz języka transerfingu, to „centrum zewnętrznego zamiaru” oznacza część energetycznego ciała człowieka odpowiedzialną za „tworzenie przyszłości”. Nie korzystamy z niej świadomie, bo albo nie wiemy, że jest, albo w ogóle utknęliśmy w „iluzji świata”.

„No przecież wizualizuję, medytuję, afirmuję…” – więc masz już biegłość w posługiwaniu się „wewnętrznym ekranem”. Teraz czas na energetyczne przesłanie ukształtowanych informacji.

Jeśli nie czujesz punktu między łopatkami, trudno ci go poczuć, to dla ułatwienia, w wolnej chwili możesz wykorzystać np. odpowiedniej długości wisiorek. Zakładasz go tak, aby opadał NIE na pierś, ale na plecy – czując miejsce dotyku wisiorka koncentrujesz się na nim, oddychasz tym miejscem. To ćwiczenie możesz wykonać w wolnej chwili (technika warkocza).

„Chcę wiedzieć więcej…”

Zajrzyj, przeczytaj, poczuj:

Podstawy transerfingu (na blogu Prekognicja.pl)

Kiedy pozytywne myślenie wywołuje negatywne skutki (na blogu)

Jak tworzyć wizję swojego celu (blog)

Energetyka w Transerfingu (na blogu)

Zasada Lustra:

Czym jest i na czym polega zasada lustra

Lustro Świata w Transerfingu Rzeczywistości

PRAKTYKA techniki warkocza i efekty w świecie

Moskiewskie Centrum Transerfingu


Paweł R. Stań

Paweł R. Stań

Autor ponad 300 medytacji, wizualizacji, afirmacji, które publikuje od 2007r.

Z wykształcenia pedagog, terapeuta zajęciowy, technik elektronik, ojciec trójki dzieci… od ponad 30 lat praktykuje rozwój osobisty i duchowy.


Medytacje, afirmacje mp3 - opinie

Medytacja personalizowana, z imieniem, opinia Refleksje z medytacji Lustro Pieniędzy Imię w nagraniu, Lustro Pieniędzy Wrażenia z medytacji


seria Projektor Rzeczywistości

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Kapłankta Tafti - medytacje
Promocja
2 lata temu

Techniki Tafti: warkocz zamiaru, technika imitacji, usuwanie starych programów

Original price was: 119,88 zł.Current price is: 74,99 zł. -37%
4 medytacje, wizualizacje ułatwiające korzystanie z technik Tafti: warkocz zamiaru, technika imitacji, usuwanie starych programów  

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Techniki Tafti i Transerfing Rzeczywistości
Logo
Shopping cart