„Kapłanka Tafti” – techniki: Projektor Rzeczywistości CD

Techniki Tafti na CD Projektor Rzeczywistości. Technika warkocza zamiaru, usuwanie starych programów i „Lustro Rzeczywistości” (twoja nowa forma – technika imitacji).

Format: Mp3 na CD + PDF
Wysyłka: Poczta Polska, Paczkomaty

 

Original price was: 149,77 zł.Current price is: 79,99 zł.

Na stanie


UWAGA: W 2022r. została wydana „Kapłanka Tafti 2 – Zarządzanie Zdarzeniami” i z tej inspiracji Vadima Zelanda powstała NOWA sesja „Sprawca Rzeczywistości – Moc Poprzednich Wcieleń” – tego nagrania NIE ma w żadnym z wcześniejszych zestawów nagrań.

W żadnym zestawie nie ma również nowego nagrania: „Poszerzona Technika Warkocza Zamiaru” z oddechem Wima Hofa – nagranie z opcją personalizacji, dodania Twojego imienia do nagrania.


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Kapłanka Tafti 1 - moc poprzednich wcieleń
Deal

Sprawca Rzeczywistości - forma myślowa z inspiracji "Kapłanka Tafti 2 - Zarządzanie Zdarzeniami" (2022). 

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 1 godz. Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 146 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Technika warkocza zamiaru z oddechem Wima Hofa
Deal

Poszerzona technika Warkocza Zamiaru, Tafti z oddechem metodą Wima Hofa. W tej sesji jeszcze bardziej energetyzujesz swój Cel. Wyrażanie intencji + dynamiczny oddech.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 2x 24:00 (wersja dla kobiet + wersja dla mężczyzn) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar:  57 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: TAK Rok wydania: 2023 Instrukcja PDF: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Technika warkocza zamiaru z oddechem Wima Hofa, medytacja z Twoim imieniem w nagraniu
Deal

Poszerzona technika Warkocza Zamiaru kapłanki Tafti z oddechem Wima Hofa. W tej sesji jeszcze bardziej energetyzujesz swój kadr, a skojarzenia z Huną nie są przypadkowe. To wersja personalizowana - podaj imię w uwagach do zamówienia. Czas realizacji do 5 dni pracujących.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 24:00 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar:  57 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: TAK Rok wydania: 2023 Instrukcja PDF: Tak

Techniki Tafti na CD

Techniki Tafti

Razem prawie 2 godziny nagrań o wartości 119,88zł

teraz na CD

79,97zł

Pojedyncze nagrania są również dostępne w wersji „do pobrania” online


Projektor RzeczywistościTechnika warkocza zamiaru

Technika warkocza zamiaru jest metodą, dzięki której metafizycznie wyrażasz swoją intencję i przekazujesz ją Uniwersum do realizacji. Mówiąc językiem Prawa Przyciągania – dajesz sygnał „czego chcesz”, w języku Transerfingu – uruchamiasz zewnętrzny zamiar, a w „języku Tafti” – ustawiasz swoją rzeczywistość.Usuwanie Starych Programów: Pieniądze i Praca

Usuwanie Starych Programów: Miłość i ZwiązkiStare programy, te, które przeszkadzają w dążeniu do celu – są już niepotrzebne. W tej medytacyjnej podróży zniwelujesz wpływ swoich negatywnych przekonań dotyczących Pieniędzy, Pracy, Miłości, relacji międzyludzkich. Druga i trzecia sesja z serii Projektor Rzeczywistości.LUSTRO RZECZYWISTOŚCI: TWOJA NOWA FORMA

Technika Tafti, w której wchodzisz w metafizyczną rzeczywistość i wracasz stamtąd w nowej formie, w nowym manekinie. Technika imitacji.


Album „Projektor Rzeczywistości” dostępny również
w wersji do pobrania online:


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Kapłankta Tafti - medytacje
Promocja
2 lata temu

Techniki Tafti: warkocz zamiaru, technika imitacji, usuwanie starych programów

Original price was: 119,88 zł.Current price is: 74,99 zł. -37%
4 medytacje, wizualizacje ułatwiające korzystanie z technik Tafti: warkocz zamiaru, technika imitacji, usuwanie starych programów  
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4
Transerfing Rzeczywistości: komplet nagrań
Promocja
2 lata temu

Transerfing Rzeczywistości: komplet nagrań

19,99 149,99 
Wszystkie nagrania dla Transerfingu Rzeczywistości: 11 albumów, 6,5 godziny nagrań, + 26 Map Myśli dla Transerfingu (PDF)

Technika warkocza zamiaru

Podstawowa, „technika warkocza zamiaru”, opiera się na aktywacji Centrum Zewnętrznego Zamiaru.

WARKOCZ ZAMIARU

„Warkocz Zamiaru”, to splot energetyczny, który zaczyna się z tyłu głowy i kończy na wysokości łopatek. Koniec warkocza, to energetyczne centrum, które po aktywacji „podświetla” wyobrażenie tego, co chcemy – „ustawia” nową rzeczywistość.

Co musisz wiedzieć o rzeczywistości, aby skutecznie korzystać z warkocza zamiaru?

Rzeczywistość jest tym, co już się wydarzyło. Przeszłości nie można zmienić. Możesz też zapomnieć o teraźniejszości – to już się wydarzyło i nie potrzebujesz tego. Ale jest szansa, aby wyznaczyć przyszłość – wybrać taki wariant, taką taśmę filmową, po której będzie przesuwać się kolejny kadr. Jak to zrobić?

Tutaj mała dygresja. Jeśli zupełnie nic nie wiesz o Transerfigu, to, metaforycznie, rzeczywistość, której doświadczasz, jest jak taśma filmowa z określonym scenariuszem, kadrami, stopklatkami, itp. Nie możesz zmienić scenariusza, w którym aktualnie jesteś. Nie możesz zmienić kadru, którego aktualnie doświadczasz. Ale masz wpływ na wybór kolejnego kadru – i ten kolejny kadr może być albo w aktualnym scenariuszu w bieżącej taśmie filmowej, albo… możesz zmienić taśmę filmową i kolejny kadr będzie w innym scenariuszu.

Nie możesz zmienić tego, co już się wydarzyło. Niemniej często próbujesz zmieniać rzeczywistość, którą masz w obecnym kadrze. Stąd przyszłość nie zależy od Ciebie. Co należy zrobić?

I na pewno to znasz – to są te chwile, gdy ludzie wizualizują, afirmują, rozglądają się wkoło, widzą dalej swoje stare życie, stare problemy, więc zaczynają wątpić. To nie działa, tamta technika nie działa, nic się nie zmienia. Rezygnują… wszystko wraca do starej normy…

Zamiast walczyć z obecną rzeczywistością, najpierw ustawiaj rzeczywistość – wybierz taśmę filmową, po której będzie przesuwać się kolejny kadr. Pytasz, Jak to zrobić?

Tak najprościej, to jak w „Projektorze Rzeczywistości”:

  • ustawiasz nowy kadr dzięki technice warkocza zamiaru,
  • usuwasz stare programy,
  • trzymasz się swojej „nowej formy”…

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Techniki Tafti i Transerfing Rzeczywistości
Logo
Shopping cart