Gimnastyka Energetyczna – Transerfing Rzeczywistości

Gimnastyka Energetyczna„, to album wspierający przepływ energii i wzmacniający powłokę energetyczną zgodnie z Transerfingiem Rzeczywistości.

Mp3 Download

Czas trwania: 59:53 (5 utworów)
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 144 MB (1 plik ZIP 114MB)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak

 

Original price was: 39,97 zł.Current price is: 29,99 zł.

Gimnastyka Energetyczna„, to album wspierający stosowanie gimnastyki energetycznej w ujęciu Transerfingu Rzeczywistości.

Vadim Zeland definiuje energetykę jako zdolność przyswajania i wykorzystywania energii. Im wyższa energetyka, tym większa łatwość do korzystania z zewnętrznego zamiaru.

Zanim sięgniesz po ten album przeczytaj na blogu: Transerfing Rzeczywistości cz.4: ENERGETYKA albo zajrzyj do GIMNASTYKA ENERGETYCZNA – instrukcja.

Gimnastyka energetyczna w Transerfingu Rzeczywistości

Dla wzmocnienia powłoki energetycznej i przeczyszczenia, udrożnienia subtelnych kanałów, Vadim Zeland poleca Gimnastykę Energetyczną. Jest to wizualizacja procesu przepływu energii i wzmocnienia powłoki energetycznej. Dzięki temu przywracana jest prawidłowa cyrkulacja energii – złogi energetyczne są udrażniane, a dziury uzupełniane.

Gimnastyka energetyczna – Etapy

  • Miej świadomość centralnych kanałów energetycznych
  • Poszerz kanały energetyczne
  • Uświadom sobie powłokę energetyczną i wzmocnij ją

„Gimnastyka Energetyczna” – jak korzystać

W albumie „Gimnastyka Energetyczna” możesz skorzystać z 5 nagrań ułożonych w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić naukę. Po kolei uczysz się doświadczać kanałów energetycznych, energetycznej fontanny i wzmacniać powłokę energetyczną.

Przygotowanie: wiesz, jak przebiegają centralne kanały energetyczne – przechodzą w dwóch kierunkach: z dołu do góry – kanał wstępujący – znajduje się o 1cal w przód od kręgosłupa u mężczyzn i 2 cale u kobiet; z góry do dołu – kanał zstępujący – znajduje się niemal przy samym kręgosłupie.

Miejsce i czas: na początku spokojne, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzać. Zadbaj o wystarczającą ilość energii. Po nabraniu biegłości w ćwiczeniu możesz wykonywać je w dowolnym miejscu i czasie. Pamiętaj, aby w 100% angażować się w to, co robisz.

Pozycja ciała: siedząca lub stojąca, z prostym kręgosłupem.

Kolejność nagrań: z wszystkich sesji możesz skorzystać po kolei. Piąte nagranie, to 7-minutowa afirmacja wzmacniająca zamiar: „Twoje kanały energetyczne poszerzają się z każdym dniem coraz bardziej i coraz bardziej wzrasta Twoja energia”.
Czwarte nagranie, to pełna gimnastyka energetyczna. Z piątego nagrania korzystaj, gdy nabierzesz biegłości w energetycznej gimnastyce – to sesja w czasie której wykonujesz gimnastykę energetyczną (nie ograniczaj się do słuchania afirmacji).

Słuchawki: polecam.

Jak często stosować Gimnastykę Energetyczną?

Jak często chcesz. Vadim Zeland pisze, że „kanały dobrze trenuje się przy pomocy gimnastyki energetycznej. Lecz będzie  jeszcze lepiej, jeżeli w miarę możliwości będziesz zawsze miał poczucie centralnych potoków i ciał subtelnych

Zeland, Transerfing Rzeczywistości, t3, „Naprzód w przeszłość”, Wydawnictwo Hartigramma 2009


Transerfing: Gimnastyka Energetyczna – instrukcja PDF


Nagranie dostępne również w zestawie, w wersji „do pobrania” online i na płycie:

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4
Transerfing Rzeczywistości: komplet nagrań
Promocja
2 lata temu

Transerfing Rzeczywistości: komplet nagrań

19,99 149,99 
Wszystkie nagrania dla Transerfingu Rzeczywistości: 11 albumów, 6,5 godziny nagrań, + 26 Map Myśli dla Transerfingu (PDF)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Transerfing Rzeczywistości: medytacje (Mp3 na DVD)
Promocja
2 lata temu

Transerfing Rzeczywistości: medytacje (Mp3 na DVD)

Original price was: 269,54 zł.Current price is: 149,99 zł. -44%
"Transerfing Rzeczywistości: medytacje" Mp3 na DVD. 11 albumów, 6,5 godziny nagrań, + 26 Map Myśli dla Transerfingu (PDF). Format: Mp3 na DVD + PDF Wysyłka: Poczta Polska, Paczkomaty 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Techniki Tafti i Transerfing Rzeczywistości
Logo
Shopping cart