Lustro Rzeczywistości: Twoja nowa Forma | technika Tafti – nowy manekin

Technika Tafti, w której wchodzisz w metafizyczną rzeczywistość i wracasz stamtąd w nowej formie, w nowym manekinie. Technika imitacji.

Format: Mp3 do pobrania

Czas trwania: 27:41
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 67 MB (1 plik ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: TAK
Rok wydania: 2021

Instrukcja PDF: Tak

 

Original price was: 39,97 zł.Current price is: 29,99 zł.

Przed Tobą czwarta część Projektora Rzeczywistości. W tej sesji przechodzisz przez dualne Lustro Rzeczywistości, nakładasz na siebie swoją nową formę, wracasz do obecnej rzeczywistości i obserwujesz, jak to jest już teraz, kiedy masz nową świadomość siebie.

Zastosowana tutaj technika nazywana jest „techniką nowego manekina”, albo techniką imitacji i pochodzi z „Kapłanki Tafti” Vadima Zelanda.

Dlaczego „nowy manekin”?

Twoja Świadomość wyraża się m.in. przez ciało, umysł, emocje, działanie. Zmieniasz się zależnie od twojej świadomości. Zmieniasz się zależnie od okoliczności, a innym okolicznościom towarzyszy inna świadomość.

Kiedy wybierasz swoją nową rzeczywistość, to wybierasz również nową świadomość. Stara świadomość towarzyszy starej rzeczywistości, nowa świadomość – nowej rzeczywistości.

Z jednej strony twoja prawdziwa natura Świadomości jest nieograniczona. Z drugiej strony, wybierając konkretny wariant rzeczywistości wybierasz konkretną formę dla Świadomości. Np. chcąc żyć w komforcie i bogactwie musisz przejawiać inne cechy niż wersja żyjąca w biedzie i niedostatku – wybierasz formę, która wygląda, myśli, czuje, zachowuje się zgodnie z wybranym wariantem rzeczywistości.

Konkretną wersję siebie Tafti nazywa manekinem. Dla mnie jednak lepiej brzmi „przyjmujesz nową formę” niż „zakładasz nowego manekina”. Niemniej, traktuj tutaj określenia „nowy manekin” i „nowa forma” jako synonimy.

Lustro Rzeczywistości

Dualne Lustro Rzeczywistości jest granicą między fizyczną a metafizyczną rzeczywistością. To granica między tym, co teraz dostrzegasz wokół siebie, a nieograniczoną przestrzenią, w której tworzysz swoją rzeczywistość.

W przestrzeni wariantów, w metafizycznej rzeczywistości ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. To w metafizycznej rzeczywistości wybierasz nowy wariant i tworzysz swoją nową formę.

To, co wybierasz w metafizycznej rzeczywistości manifestuje się w fizycznej rzeczywistości. Otaczająca cię rzeczywistość, twój świat fizyczny jest odbiciem twojego świata metafizycznego. Kiedy chcesz zmienić otaczającą cię rzeczywistość możesz to robić w ramach odbicia i w ramach obrazu (metafizyczna strona). Pamiętaj! W metafizycznej rzeczywistości utrzymuj obraz tego, co chcesz zobaczyć w fizyczności! To ważne, bo jest wiele osób, które patrzą na fizyczną stronę i metafizycznie trzymają się tego, czego nie chcą.

„Lustro Rzeczywistości – Twoja nowa Forma” – jak korzystać

Przygotowanie: przed sesją przypomnij sobie swój cel i opisz swoje cechy psychiczne i fizyczne po jego osiągnięciu. Wyobraź sobie jak się zachowujesz, jak mówisz, jak działasz, gdy jesteś już w wybranej rzeczywistości.

Miejsce i czas: spokojne, gdzie nic nie będzie ci przeszkadzać. Zadbaj o wysoki poziom energii, żeby nie zasnąć. Najlepszy czas dla tej sesji – przed południem.

Pozycja ciała: wygodna, z prostym kręgosłupem, siedząca lub leżąca.

Słuchawki: zalecane.

Jak często stosować: co dzień przez 1 m-c.

Uwagi

  • Kiedy masz już jasną i konkretną wizję swojej nowej formy (nowego manekina), możesz korzystać z niej na co dzień w otaczającej cię rzeczywistości. Kiedy to robisz, stosujesz w praktyce technikę imitacji.
  • Konkretne cechy swojej nowej formy (manekina) możesz zastosować jako kadry w technice warkocza zamiaru.

Lustro Rzeczywistości – info PDF

seria Projektor Rzeczywistości


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3
„Kapłanka Tafti” – techniki: Projektor Rzeczywistości CD
Promocja
2 lata temu

„Kapłanka Tafti” – techniki: Projektor Rzeczywistości CD

Original price was: 149,77 zł.Current price is: 79,99 zł. -47%
Techniki Tafti na CD Projektor Rzeczywistości. Technika warkocza zamiaru, usuwanie starych programów i "Lustro Rzeczywistości" (twoja nowa forma - technika imitacji). Format: Mp3 na CD + PDF Wysyłka: Poczta Polska, Paczkomaty 
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Kapłankta Tafti - medytacje
Promocja
2 lata temu

Techniki Tafti: warkocz zamiaru, technika imitacji, usuwanie starych programów

Original price was: 119,88 zł.Current price is: 74,99 zł. -37%
4 medytacje, wizualizacje ułatwiające korzystanie z technik Tafti: warkocz zamiaru, technika imitacji, usuwanie starych programów  
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 7
Technika warkocza zamiaru (technika Tafti) – Projektor Rzeczywistości 1
Deal

Technika warkocza zamiaru jest metodą, dzięki której metafizycznie wyrażasz swoją intencję i przekazujesz ją Uniwersum do realizacji. Mówiąc językiem Prawa Przyciągania - dajesz sygnał "czego chcesz", w języku Transerfingu - uruchamiasz zewnętrzny zamiar, a w "języku Tafti" - ustawiasz swoją rzeczywistość.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 30:06 (3 nagrania = instrukcja + wersja długa i krótka) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 72 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: wg uznania Rok wydania: 2020 Instrukcja Pdf: Tak Posłuchaj teorii (pierwsze nagranie z albumu): 
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4
Usuwanie Starych Programów: Pieniądze i Praca | Projektor Rzeczywistości #2
Deal

Stare programy, te, które przeszkadzają w dążeniu do celu - są już niepotrzebne. W tej medytacyjnej podróży zniwelujesz wpływ swoich negatywnych przekonań dotyczących Pieniędzy i Pracy. Druga sesja z serii Projektor Rzeczywistości.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 29:17 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 70 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak, dla wzmocnienia efektu Rok wydania: 2021 Instrukcja PDF: Tak 
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
Usuwanie Starych Programów: Miłość i Związki | Projektor Rzeczywistości #3
Deal

W tej medytacyjnej podróży zniwelujesz wpływ swoich negatywnych przekonań dotyczących miłości, związków uczuciowych i relacji międzyludzkich.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 29:17 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 70 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak, dla wzmocnienia efektu Rok wydania: 2021 Instrukcja PDF: Tak 
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Lustro Rzeczywistości: Twoja nowa Forma | technika Tafti – nowy manekin
Promocja
2 lata temu

Lustro Rzeczywistości: Twoja nowa Forma | technika Tafti – nowy manekin

Original price was: 39,97 zł.Current price is: 29,99 zł. -25%

Technika Tafti, w której wchodzisz w metafizyczną rzeczywistość i wracasz stamtąd w nowej formie, w nowym manekinie. Technika imitacji.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 27:41 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 67 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: TAK Rok wydania: 2021 Instrukcja PDF: Tak 

 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Techniki Tafti i Transerfing Rzeczywistości
Logo
Shopping cart