Medytacja z Aniołem – Twoje zaproszenie dla Anioła

„Medytacja z Aniołem” która przywraca i pogłębia Twoją relację z Aniołem. Sesja wizualizacji z inspiracji rosyjskojęzycznego zbioru „Трансерфинг Реальности. Вадим Зеланд” oraz „Szelest porannych gwiazd”.

Mp3 Download

Czas trwania: 21:20
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 51 MB (1 plik ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak
Instrukcja PDF: Tak
Rok wydania: 2019

 

24,97 

„Medytacja z Aniołem” – Twoje zaproszenie dla Twojego Anioła.

„Medytacja z Aniołem”

To energetyczne wsparcie dla anioła, ale i wsparcie dla Ciebie: poczucie spokoju i pewności, że jest istota, która troszczy się o Ciebie i czuwa nad Tobą. Twój Anioł jest z Tobą w każdej chwili.

O Aniele Stróżu wspomina również Vadim Zeland w Transerfing Rzeczywistości t.2 – Szelest porannych gwiazd, s.129

„Wielu ludzi wierzy, że duszy człowieka pomaga jej Anioł Stróż. Jeżeli wierzysz w swojego Anioła Stróża, to bardzo dobrze. Oznacza to, że on istnieje. Myślisz o nim, polegasz na nim, jesteś mu wdzięczny i możesz być pewien, że te myśli czynią go rzeczywistym. W przestrzeni wariantów jest wszystko. Jeśli chcesz, możesz nawet uważać, że myśli stwarzają samodzielną istotę energoinformacyjną. Im szczerzej będziesz ją kochać i okazywać wdzięczność za wszelkie drobnostki, tym silniejszy będzie Aniołek i tym więcej pomocy będzie mógł Ci udzielić.”

Po co Ci Anioł?

Oprócz tego, że możesz korzystać z jego opieki – możesz również powierzać mu swoje smutki i radości, swoją samotność, swoje pytania, swój entuzjazm… Twój Anioł działa z pozycji Serca. To oznacza, że niezależnie od tego, ile radości, dumy, problemów dajesz swojemu Aniołowi – nie budujesz nadmiernych potencjałów (przeczytaj o: nadmierny potencjał).

Powierzając swoje rzeczy, cele i zmartwienia Aniołowi – spokojnie możesz je zostawić i zwyczajnie traktować. Przecież to normalne, że Anioł pomoże. Dzięki temu angażujesz duchowe siły i obniżasz ważność tego, co powierzasz Aniołowi.

„Medytacja z Aniołem” wzmacnia Twoją relację z Aniołem i otwiera Cię na wsparcie Anioła.

KROKI do „Medytacji z Aniołem”

Przygotowanie do wizualizacji: Przed sesją pomyśl o swoim Aniele. Czy masz świadomość swojego Anioła? Co czujesz myśląc o Aniele, który czuwa nad Tobą? A może masz wątpliwości, co do swojego Anioła? Pomyśl, co by było, gdyby Twój Anioł miał więcej akceptacji z Twojej strony? A co by było, gdybyś Ty zauważała, albo zauważał Jego sygnały?

Pomyśl, co chcesz powierzyć teraz swojemu aniołowi? Wybierz to, w czym Anioł może Ci pomóc. To może być Twój cel, ale i radości, troski, zmartwienia…

Pozycja ciała: z prostym kręgosłupem.

Miejsce i czas: takie, w którym możesz skoncentrować się na wizualizacji. Zadbaj o odpowiedni poziom energii witalnej. Przed wizualizacją możesz zrobić gimnastykę energetyczną.

Słuchawki: polecam.

Uwagi do wizualizacji

  • Korzystając ze wsparcia Anioła obniżasz poziom ważności i nie budujesz nadmiernego potencjału.
  • Naucz się powierzać wszystko Aniołowi.
  • Idea tej wizualizacji pochodzi z Transerfingu Rzeczywistości „Szelest porannych gwiazd” i ze zbioru dostępnego w aplikacji „Трансерфинг Реальности. Вадим Зеланд„. Wizualizacje audio w aplikacji są zebrane pod wspólnym tytułem „Energia zamiaru”, prowadzi je Татьяна Самарина z Трансерфинг Центр, założonego w 2006r. przy udziale i wsparciu Vadima Zelanda. Aktualnie w aplikacji dostępnych jest 17 książek Vadima Zelanda (w tym 13 audiobooków), wszystkie w rosyjskiej wersji językowej. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.owlylabs.transurfingfree
  • W aplikacji „Трансерфинг Реальности. Вадим Зеланд” znajdziesz dwie darmowe wizualizacje w języku rosyjskim.
  • Zanim zakupisz wizualizacje z „Трансерфинг Реальности. Вадим Зеланд” sprawdź, czy odpowiada Ci takie prowadzenie (darmowe fragmenty są miarodajne dla pozostałych nagrań).
  • Wizualizacja „Medytacja z Aniołem” nie jest odwzorowaniem wizualizacji z aplikacji, ale jest odzwierciedleniem idei w niej zawartej.
  • „No a jeśli w niego nie wierzysz [w Anioła], nie ma w tym nic złego. Jeżeli tak Ci wygodnie to wszystko w porządku. W końcu otrzymujesz to, w co wierzysz. Chociaż ja bym na Twoim miejscu uwierzył. A nuż on istnieje niezależnie od wiary lub niewiary w niego, kocha Cię, troszczy się jak może, a Ty o nim zapomniałeś i go porzuciłeś. Brakuje mu Twojej miłości, więc jest słaby, odczuwa brak energii i nie ma sił pomagać swojemu podopiecznemu.Jednocześnie rozdajesz swoją energię na prawo i lewo destrukcyjnym wahadłom. One też mogą Ci pomóc, ale tylko w ramach swoich interesów. Czyjaś osobista pomyślność nic dla nich nie znaczy. A Twój Anioł Stróż troszczy się tylko o Ciebie.”
    (Vadim Zeland, Transerfing Rzeczywistości t.2 – Szelest porannych gwiazd, s.129)

Nagranie dostępne również w zestawie:

Medytacja z Aniołem – instrukcja PDF


Nagranie dostępne również w zestawie, w wersji „do pobrania” online i na płycie:

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4
Transerfing Rzeczywistości: komplet nagrań
Promocja
2 lata temu

Transerfing Rzeczywistości: komplet nagrań

19,99 149,99 
Wszystkie nagrania dla Transerfingu Rzeczywistości: 11 albumów, 6,5 godziny nagrań, + 26 Map Myśli dla Transerfingu (PDF)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Transerfing Rzeczywistości: medytacje (Mp3 na DVD)
Promocja
2 lata temu

Transerfing Rzeczywistości: medytacje (Mp3 na DVD)

Original price was: 269,54 zł.Current price is: 149,99 zł. -44%
"Transerfing Rzeczywistości: medytacje" Mp3 na DVD. 11 albumów, 6,5 godziny nagrań, + 26 Map Myśli dla Transerfingu (PDF). Format: Mp3 na DVD + PDF Wysyłka: Poczta Polska, Paczkomaty 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Techniki Tafti i Transerfing Rzeczywistości
Logo
Shopping cart