Usuwanie Starych Programów: Miłość i Związki | Projektor Rzeczywistości #3

W tej medytacyjnej podróży zniwelujesz wpływ swoich negatywnych przekonań dotyczących miłości, związków uczuciowych i relacji międzyludzkich.

Mp3 do pobrania

Czas trwania: 29:17
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 70 MB (1 plik ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak, dla wzmocnienia efektu
Rok wydania: 2021

Instrukcja PDF: Tak

 

39,97 

Czym są „stare programy”?

Stare programy, to stare przekonania, stare schematy, stare wzorce postępowania. Są „stare” w tym znaczeniu, że już Ci nie służą, że przeszkadzają Ci w życiu, przeszkadzają Ci w osiągnięciu Twojego Celu.

Przykład: jest Ci źle, więc chcesz poznać kogoś, z kim będziesz iść przez życie szczęśliwie, szczęśliwie mierząc się z wyzwaniami, przeciwnościami i radościami…
A jak patrzysz na kolejny związek po właśnie zakończonym, kolejnym nieudanym związku?
Może myślisz, że „wszyscy faceci, to świnie”, albo że „wszystkie kobiety, to…”, albo że może nie zasługujesz na szczęście, że nie jesteś dość dobry, albo nie masz szczęścia do mężczyzn, bo jak fajny facet, to już zajęty, albo…

To z tych prostych przekonań bierze się to, co przydarza nam się w życiu…

„Usuwanie starych programów”

Ludzie korzystają z różnych wizualizacji, afirmacji, medytacji zorientowanych na Cel, który chcą osiągnąć… i jednocześnie są sfrustrowani, gdy pojawiają się efekty różne od oczekiwanych. To stare programy właśnie się odzywają, i to naturalne. Nie dziw się, że przez lata coś zasilasz swoją uwagą, swoją energią i to nadal zwraca twoją uwagę, choć idziesz już w zupełnie innym kierunku.

Dlatego polecam najpierw uporać się z przeszłością (przeczytaj ebooka Zaczynaj od porządku), a dopiero potem ruszać w drogę.

Ale że życie nie jest czarno-białe, to najczęściej ruszamy w drogę i po drodze mierzymy się z wyzwaniami. Im silniejsze stare przekonania, tym mocniej będą się przejawiać… o ile świadomie nie zareagujesz.

Co zrobić?

Najprostsza rzecz: nie karmić starych przekonań – nie udzielać im uwagi, albo udzielać tyle uwagi, ile jest niezbędne. Gdy nie dorzucasz drwa do ogniska – samo zgaśnie. Zaczniesz dmuchać w żar – buchnie nowym płomieniem.

W podróży medytacyjnej „Usuwanie starych programów” robisz coś więcej: świadomie przyglądasz się swoim starym programom i wyrażasz intencję zniwelowania ich wpływu, a w konsekwencji – żegnasz się ze swoimi starymi programami.

Jak korzystać z sesji „Usunięcie starych programów”

Przygotowanie: Zrób listę przeszkadzających Ci przekonań, wzorców, schematów postępowania dotyczących miłości partnerskiej, związków uczuciowych, relacji międzyludzkich.

Miejsce i czas: dowolne, wygodne dla Ciebie, tak, żeby nikt Ci nie przeszkadzał.

Pozycja ciała: wygodna z prostym kręgosłupem, możesz siedzieć lub leżeć.

Słuchawki: zalecane.

Jak często słuchać: co dzień przez 1 m-c (może być wymiennie z innymi praktykami niwelującymi wpływ starych programów)

Uwagi do sesji

Po co to robić?

Schematy, nawyki, przekonania pomagają nam żyć. Na ogół nie zastanawiamy się, dlaczego coś robimy, dlaczego reagujemy tak, a nie inaczej, dlaczego przytrafia nam się to, co się przytrafia.

Zakładając, że mamy wpływ na to, co dzieje się z nami i w naszym życiu, to najprostszym wyjaśnieniem jest, że wszystko co się nam dzieje wynika z całości naszej aktywności. Mentalnie, emocjonalnie, duchowo tworzymy naszą rzeczywistość.

W trakcie życia tworzą się różne „skróty” pomagające nam żyć. Żeby za każdym razem nie zastanawiać się „co zrobić”, powstają programy, którymi reagujemy na otaczający świat.

Z drugiej strony programy nas usypiają – większość czasu żyjemy na autopilocie, jak w transie, od czasu do czasu budząc się, gdy coś nas wyrywa z naszego snu.

Tak śpisz sobie w życiu, gdy nagle, np. w Sylwestra wybija północ, budzisz się i postanawiasz coś zmienić w swoim życiu.

Jest Cel!

Nowy Cel, to nowe nawyki, a nowe nawyki to nowe programy. Chcesz czegoś nowego, więc muszą zmienić się twoje stare programy na takie, które doprowadzą Cię do nowego. Potrzebujesz też nowych programów, a nowe programy często są w opozycji do starych.

Albo inaczej: w starych programach jest tak dużo energii, że to naturalne, że „z automatu” będą się jeszcze załączać przez jakiś czas… najczęściej do czasu, gdy nie zabraknie im energii i gdy nowe programy nie osiągną wystarczającego poziomu  energii.

To chyba najczęstsza przyczyna niezrealizowanych postanowień noworocznych – są chęci, ale stare schematy ciągną do starego, a nowym poświęcamy za mało uwagi lub robimy to za krótko.

seria Projektor Rzeczywistości


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3
„Kapłanka Tafti” – techniki: Projektor Rzeczywistości CD
Promocja
2 lata temu

„Kapłanka Tafti” – techniki: Projektor Rzeczywistości CD

Original price was: 149,77 zł.Current price is: 79,99 zł. -47%
Techniki Tafti na CD Projektor Rzeczywistości. Technika warkocza zamiaru, usuwanie starych programów i "Lustro Rzeczywistości" (twoja nowa forma - technika imitacji). Format: Mp3 na CD + PDF Wysyłka: Poczta Polska, Paczkomaty 
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Kapłankta Tafti - medytacje
Promocja
2 lata temu

Techniki Tafti: warkocz zamiaru, technika imitacji, usuwanie starych programów

Original price was: 119,88 zł.Current price is: 74,99 zł. -37%
4 medytacje, wizualizacje ułatwiające korzystanie z technik Tafti: warkocz zamiaru, technika imitacji, usuwanie starych programów  
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 7
Technika warkocza zamiaru (technika Tafti) – Projektor Rzeczywistości 1
Deal

Technika warkocza zamiaru jest metodą, dzięki której metafizycznie wyrażasz swoją intencję i przekazujesz ją Uniwersum do realizacji. Mówiąc językiem Prawa Przyciągania - dajesz sygnał "czego chcesz", w języku Transerfingu - uruchamiasz zewnętrzny zamiar, a w "języku Tafti" - ustawiasz swoją rzeczywistość.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 30:06 (3 nagrania = instrukcja + wersja długa i krótka) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 72 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: wg uznania Rok wydania: 2020 Instrukcja Pdf: Tak Posłuchaj teorii (pierwsze nagranie z albumu): 
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4
Usuwanie Starych Programów: Pieniądze i Praca | Projektor Rzeczywistości #2
Deal

Stare programy, te, które przeszkadzają w dążeniu do celu - są już niepotrzebne. W tej medytacyjnej podróży zniwelujesz wpływ swoich negatywnych przekonań dotyczących Pieniędzy i Pracy. Druga sesja z serii Projektor Rzeczywistości.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 29:17 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 70 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak, dla wzmocnienia efektu Rok wydania: 2021 Instrukcja PDF: Tak 
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
Usuwanie Starych Programów: Miłość i Związki | Projektor Rzeczywistości #3
Deal

W tej medytacyjnej podróży zniwelujesz wpływ swoich negatywnych przekonań dotyczących miłości, związków uczuciowych i relacji międzyludzkich.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 29:17 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 70 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak, dla wzmocnienia efektu Rok wydania: 2021 Instrukcja PDF: Tak 
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Lustro Rzeczywistości: Twoja nowa Forma | technika Tafti – nowy manekin
Promocja
2 lata temu

Lustro Rzeczywistości: Twoja nowa Forma | technika Tafti – nowy manekin

Original price was: 39,97 zł.Current price is: 29,99 zł. -25%

Technika Tafti, w której wchodzisz w metafizyczną rzeczywistość i wracasz stamtąd w nowej formie, w nowym manekinie. Technika imitacji.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 27:41 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 67 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: TAK Rok wydania: 2021 Instrukcja PDF: Tak 

 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Techniki Tafti i Transerfing Rzeczywistości
Logo
Shopping cart